TAUN / Specialista na lamináty

Špičková kvalita / velká škála dekorů a barev / kvalitní servis / velké množství značek

Zastoupení Více o nás
/

Zastoupení

TAUN/ Specialista na lamináty

Společnost TAUN spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako projekční a architektonická kancelář. V roce 1995 se firma změnila na obchodní společnost. Její významnou obchodní aktivitou se stalo v roce 1995 podepsání smlouvy s francouzskou firmou POLYREY. V roce 1995 se TAUN stal jedním z jejich distributorů v ČR. Od roku 2006 je jejím výhradním distributorem pro Českou republiku. Hlavní náplní je představit a nabídnout českým architektům, designérům a dodavatelům interiérů nové a vysoce kvalitní produkty firmy Polyrey.
Kvalita TAUN

Kvalita TAUN

Díky špičkové kvalitě, velké škále dekorů, barev a kvalitnímu servisu se tyto materiály staly pevnou součástí při řešení jak jednoduchých, tak i velmi náročných interiérových projektů. Jejich používání v takových oblastech jako jsou např. finanční ústavy, obchodní a společenská centra, zdravotnická a školská zařízení, v prostředcích hromadné dopravy a bytové výstavby se staly samozřejmostí.

Pozice na trhu

Pozice na trhu

K upevnění pozice značky Polyrey na českém trhu přispívá i aktuální informování zákazníků (architektů, truhlářských firem, investorů) o všech nových materiálech francouzské firmy.

Rovněž pravidelnou účastí na největším stavebním veletrhu FOR ARCH a veletrhu WOODTEC dochází k představení výrobků Polyrey laické i odborné veřejnosti.

Další služby

Další služby

Nabízíme dýhy na laminátu (lakované a s melaminem) od nizozemské firmy Leeuwenburgh. V nabídce této firmy jsou i zajímavé reliéfní vrstvené dýhy. Velmi kvalitní dýhy s overlay dodáváme taktéž od dánské firmy DanskDekor.

Doplňujícím programem naší firmy je nabídka italských firem COSMA a PAMAR, které nabízejí originální, funkční a na špičkový design orientovanou paletu nábytkových úchytek a průchodek se širokou škálou materiálových kombinací povrchů. Od polské firmy SANIKAB nabízíme kování pro kabinkové systémy z compactních desek či lamina.